Назад кон NETVITC систем

NETVITC® ОГРЛИЦА

Шифра: 110N032 Категорија:

Опис

Шифра Опис Нето маса (кг) Во кутија
110N032 NETVITC® ОГРЛИЦА Ø 63 0.249 20
110N034 NETVITC® ОГРЛИЦА Ø 90 0.411 20
110N035 NETVITC® ОГРЛИЦА Ø 110 0.623 10

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NETVITC® FLANGE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *