Назад кон NETVITC систем

ДРЖАЧ ЗА ЕЛЕКТРОДИ СО ПРОВИДНО СТАКЛО

Шифра: 101N500 Категорија:

Опис

Шифра Опис Нето маса (кг) Во кутија
101N500 ДРЖАЧ ЗА ЕЛЕКТРОДИ СО ПРОВИДНО СТАКЛО Ø 50 1.234 2
101N501 ДРЖАЧ ЗА ЕЛЕКТРОДИ СО ПРОВИДНО СТАКЛО Ø 63 1.180 2
101N502 ДРЖАЧ ЗА ЕЛЕКТРОДИ СО ПРОВИДНО СТАКЛО Ø 75 2.567 2
101N503 ДРЖАЧ ЗА ЕЛЕКТРОДИ СО ПРОВИДНО СТАКЛО Ø 90 2.177 2

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ELECTRODE HOLDER SIGHT GLASS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *