Назад кон NETVITC систем

NETWELL® УСИСЕН НЕПОВРАТЕН ВЕНТИЛ (лепење)

Шифра: 1014207 Категорија:

Опис

Шифра Опис Нето маса (кг) Во кутија
1014207 NETWELL® УСИСЕН НЕПОВРАТЕН ВЕНТИЛ (лепење) Ø 90 3.167 1
1014208 NETWELL® УСИСЕН НЕПОВРАТЕН ВЕНТИЛ (лепење) Ø 110 3.197 1
1014235 NETWELL® УСИСЕН НЕПОВРАТЕН ВЕНТИЛ (лепење) Ø 125 3.257 1
1014210 NETWELL® УСИСЕН НЕПОВРАТЕН ВЕНТИЛ (лепење) Ø 140 5.282 1
1014211 NETWELL® УСИСЕН НЕПОВРАТЕН ВЕНТИЛ (лепење) Ø 160 5.457 1
1014212 NETWELL® УСИСЕН НЕПОВРАТЕН ВЕНТИЛ (лепење) Ø 200 6.260 1

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NETWELL ® ASPIRATION VALVE (solvent socket)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *