Назад кон ПВЦ-У муф

ПВЦ-У МУФ (лепење / надворешен навој)

Шифра: 1002003 Категорија:

Опис

Шифра Опис Нето маса (кг) Во кутија
1002003 ПВЦ-У МУФ (лепење / надворешен навој) Ø 32 - 1'' 0.037 80
1002004 ПВЦ-У МУФ (лепење / надворешен навој) Ø 40 - 1-1/4'' 0.065 70
1002005 ПВЦ-У МУФ (лепење / надворешен навој) Ø 50 - 1-1/2'' 0.111 60
1002006 ПВЦ-У МУФ (лепење / надворешен навој) Ø 63 - 2'' 0.158 90
1002007 ПВЦ-У МУФ (лепење / надворешен навој) Ø 75 - 2-1/2'' 0.272 45
1002008 ПВЦ-У МУФ (лепење / надворешен навој) Ø 90 - 3'' 0.413 25

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PVC-U ADAPTOR BUSHES (male thread)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *