Назад кон ПВЦ-У муф

ПВЦ-У ЕПДМ ТАНК АДАПТЕР

Шифра: 1002772 Категорија:

Опис

Шифра Опис Нето маса (кг) Во кутија
1002772 ПВЦ-У ЕПДМ ТАНК АДАПТЕР Ø 25 – 1" 0.070 30
1002773 ПВЦ-У ЕПДМ ТАНК АДАПТЕР Ø 32 – 1-1/4" 0.120 30
1002774 ПВЦ-У ЕПДМ ТАНК АДАПТЕР Ø 40 – 2" 0.275 16
1002775 ПВЦ-У ЕПДМ ТАНК АДАПТЕР Ø 50 – 2" 0.204 16

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PVC-U EPDM TANK ADAPTOR”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *