ППФВ ВОЗДУШЕН ВЕНТИЛ ТРОЕН ЕФЕКТ R/H 3/8"

Шифра: 1017041 Категорија:

Опис

Шифра Опис Нето маса (кг) Во кутија
1017041 ППФВ ВОЗДУШЕН ВЕНТИЛ ТРОЕН ЕФЕКТ Ø 1/2" R/H 3/8" 0.291 20
1017042 ППФВ ВОЗДУШЕН ВЕНТИЛ ТРОЕН ЕФЕКТ Ø 3/4" R/H 3/8" 0.297 20
1017043 ППФВ ВОЗДУШЕН ВЕНТИЛ ТРОЕН ЕФЕКТ Ø 1" R/H 3/8" 0.304 20

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PPFV “NET”AIR RELEASE VALVE, TRIPLE EFFECT R/H 3/8””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.