ППФВ ВОЗДУШЕН ВЕНТИЛ ДВОЕН ЕФЕКТ/КИНЕТИЧКИ

Шифра: 1017001 Категорија:

Опис

Шифра Опис Нето маса (кг) Во кутија
1017001 ППФВ ВОЗДУШЕН ВЕНТИЛ ДВОЕН ЕФЕКТ Ø 1/2" 0.284 20
1017002 ППФВ ВОЗДУШЕН ВЕНТИЛ ДВОЕН ЕФЕКТ/КИНЕТИЧКИ Ø 3/4"” 0.289 20
1017003 ППФВ ВОЗДУШЕН ВЕНТИЛ КИНЕТИЧКИ Ø 1" 0.283 20

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PPFV “NET”AIR RELEASE VALVE, D/E, KINETIC”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *