ПA "ECO" ВОЗДУШЕН ВЕНТИЛ ДВОЕН ЕФЕКТ

Шифра: 1017512 Категорија:

Опис

Шифра Опис Нето маса (кг) Во кутија
1017512 ПA "ECO" ВОЗДУШЕН ВЕНТИЛ ДВОЕН ЕФЕКТ Ø 3/4" 0.089 32
1017513 ПA "ECO" ВОЗДУШЕН ВЕНТИЛ ДВОЕН ЕФЕКТ Ø 1" 0.099 32

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PA ECO “NET”AIR RELEASE VALVE, DOUBLE EFFECT”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *