ПВЦ-У ЛЕПАК ЗА ГОЛЕМИ ДИЈАМЕТРИ (со четка)

Шифра: 1091017 Категорија:

Опис

Шифра Опис Нето маса (кг) Во кутија
1091017 ПВЦ-У ЛЕПАК ЗА ГОЛЕМИ ДИЈАМЕТРИ (со четка) 1 l 1.103 20
1091022 ПВЦ-У ЛЕПАК ЗА ГОЛЕМИ ДИЈАМЕТРИ 5 l 0.000 2

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “U-PVC SOLVENT CEMENT LARGE DIAMETERS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *