ПВЦ-У ЛЕПАК (со четка)

Шифра: 1091006 Категорија:

Опис

Шифра Опис Нето маса (кг) Во кутија
1091006 ПВЦ-У ЛЕПАК (со четка) 0,5 l 0.585 10
1091007 ПВЦ-У ЛЕПАК (со четка) 1 l 1.121 20

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “U-PVC SOLVENT CEMENT (with paintbrush)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *