ПВЦ-У ПРИРАБНИЦА СО АДАПТЕР (лепење)

Шифра: 1010045 Категорија:

Опис

Шифра Опис Нето маса (кг) Во кутија
1010045 ПВЦ-У ПРИРАБНИЦА СО АДАПТЕР (лепење) Ø 50 0.319 40
1010046 ПВЦ-У ПРИРАБНИЦА СО АДАПТЕР (лепење) Ø 63 0.430 36
1010047 ПВЦ-У ПРИРАБНИЦА СО АДАПТЕР (лепење) Ø 75 0.554 24
1010048 ПВЦ-У ПРИРАБНИЦА СО АДАПТЕР (лепење) Ø 90 0.744 28
1010049 ПВЦ-У ПРИРАБНИЦА СО АДАПТЕР (лепење) Ø 110 1.076 16
1010050 ПВЦ-У ПРИРАБНИЦА СО АДАПТЕР (лепење) Ø 125 1.213 16
1010051 ПВЦ-У ПРИРАБНИЦА СО АДАПТЕР (лепење) Ø 140 1.503 10
1010052 ПВЦ-У ПРИРАБНИЦА СО АДАПТЕР (лепење) Ø 160 2.152 8

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PVC-U COMPACT FLANGE (solvent socket)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *