ПВЦ-У КРСТАЧ 90° 5V (лепење)

Шифра: 1001595 Категорија:

Опис

Шифра Опис Нето маса (кг) Во кутија
1001595 ПВЦ-У КРСТАЧ 90° 5V (лепење) Ø 50 0.247 25
1001596 ПВЦ-У КРСТАЧ 90° 5V (лепење) Ø 63 0.417 15
1001597 ПВЦ-У КРСТАЧ 90° 5V (лепење) Ø 75 0.594 4

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PVC-U 90˚ CROSS 5V (solvent socket)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *