ПВЦ-У КРСТАЧ 90° 4V (лепење)

Шифра: 1001304 Категорија:

Опис

Шифра Опис Нето маса (кг) Во кутија
1001304 ПВЦ-У КРСТАЧ 90° 4V (лепење) Ø 50 0.218 30
1001305 ПВЦ-У КРСТАЧ 90° 4V (лепење) Ø 63 0.370 20
1001306 ПВЦ-У КРСТАЧ 90° 4V (лепење) Ø 75 0.474 4

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PVC-U 90º CROSS 4V (solvent socket)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.