Назад кон Дихтунзи

ГУМЕН ДИХТУНГ

Шифра: 1010238 Категорија:

Опис

Шифра Опис Нето маса (кг) Во кутија
1010238 ГУМЕН ДИХТУНГ 32 0.010 40
1010239 ГУМЕН ДИХТУНГ 40 0.013 40
1010240 ГУМЕН ДИХТУНГ 50 0.017 40
1010241 ГУМЕН ДИХТУНГ 63 0.015 30
1010242 ГУМЕН ДИХТУНГ 75 0.026 30
1010243 ГУМЕН ДИХТУНГ 90 0.023 20
1010237 ГУМЕН ДИХТУНГ 90 (K=74) 0.023 20
1010244 ГУМЕН ДИХТУНГ 110 0.032 20
1010246 ГУМЕН ДИХТУНГ 140 0.040 10
1010247 ГУМЕН ДИХТУНГ 160 0.051 10
1010250 ГУМЕН ДИХТУНГ 225 0.088 10
1010251 ГУМЕН ДИХТУНГ 250 0.137 10
1010252 ГУМЕН ДИХТУНГ 315 0.144 10
1010253 ГУМЕН ДИХТУНГ 400 0.218 1

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RUBBER FLAT GASKET”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *