Назад кон Дихтунзи

ЕВА ДИХТУНГ

Шифра: 1010159 Категорија:

Опис

Шифра Опис Нето маса (кг) Во кутија
1010159 ЕВА ДИХТУНГ 50 0.009 50
1010160 ЕВА ДИХТУНГ 63 0.014 50
1010161 ЕВА ДИХТУНГ 75 0.015 50
1010121 ЕВА ДИХТУНГ 90 0.021 50
1010122 ЕВА ДИХТУНГ 110 0.033 50
1010123 ЕВА ДИХТУНГ 125 0.036 50
1010124 ЕВА ДИХТУНГ 140 0.051 50
1010125 ЕВА ДИХТУНГ 160 0.060 50
1010126 ЕВА ДИХТУНГ 200 0.111 25

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EVA FLAT GASKET”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *