Назад кон Дихтунзи

ВИТОН ДИХТУНГ

Шифра: 1010223 Категорија:

Опис

Шифра Опис Нето маса (кг) Во кутија
1010223 ВИТОН ДИХТУНГ 50 0.039 50
1010224 ВИТОН ДИХТУНГ 63 0.034 50
1010225 ВИТОН ДИХТУНГ 75 0.050 50
1010226 ВИТОН ДИХТУНГ 90 0.058 50
1010227 ВИТОН ДИХТУНГ 90 0.076 50
1010228 ВИТОН ДИХТУНГ 110 0.087 50
1010229 ВИТОН ДИХТУНГ 140 0.095 50
1010230 ВИТОН ДИХТУНГ 160 0.104 50
1010231 ВИТОН ДИХТУНГ 200 0.136 25
1010232 ВИТОН ДИХТУНГ 225 0.149 10
1010233 ВИТОН ДИХТУНГ 250 0.217 10
1010234 ВИТОН ДИХТУНГ 315 0.247 10

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VITON FLAT GASKET”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *