Назад кон ПВЦ-У холендери

ПВЦ-У ХОЛЕНДЕР (лепење)

Шифра: 1001079 Категорија:

Опис

Шифра Опис Нето маса (кг) Во кутија
1001079 ПВЦ-У ХОЛЕНДЕР (лепење) Ø 20 0.035 24
1001080 ПВЦ-У ХОЛЕНДЕР (лепење) Ø 25 0.064 24
1001081 ПВЦ-У ХОЛЕНДЕР (лепење) Ø 32 0.085 38
1001082 ПВЦ-У ХОЛЕНДЕР (лепење) Ø 40 0.154 40
1001083 ПВЦ-У ХОЛЕНДЕР (лепење) Ø 50 0.193 50
1001084 ПВЦ-У ХОЛЕНДЕР (лепење) Ø 63 0.311 36
1001085 ПВЦ-У ХОЛЕНДЕР (лепење) Ø 75 0.554 22
1001086 ПВЦ-У ХОЛЕНДЕР (лепење) Ø 90 0.942 12
1001087 ПВЦ-У ХОЛЕНДЕР (лепење) Ø 110 1.390 6

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PVC-U UNION (solvent socket)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *