Назад кон ПВЦ-У колектори

ПВЦ-У КОЛЕКТОР 90° (страничен)

Шифра: 1001273 Категорија:

Опис

Шифра Опис Нето маса (кг) Во кутија
1001273 ПВЦ-У КОЛЕКТОР 90° (страничен) Ø 32 0.385 10
1001275 ПВЦ-У КОЛЕКТОР 90° (страничен) Ø 63-50 0.781 4
1001276 ПВЦ-У КОЛЕКТОР 90° (страничен) Ø 63-63 1.294 4

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PVC-U 90° MANIFOLD (LATERAL)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *