Назад кон ПВЦ-У колектори

ПВЦ-У КОЛЕКТОР 90° (централен)

Шифра: 1001269 Категорија:

Опис

Шифра Опис Нето маса (кг) Во кутија
1001269 ПВЦ-У КОЛЕКТОР 90° (централен) Ø 32 0.380 10
1001270 ПВЦ-У КОЛЕКТОР 90° (централен) Ø 50 0.801 4
1001271 ПВЦ-У КОЛЕКТОР 90° (централен) Ø 63 1.307 4
1001272 ПВЦ-У КОЛЕКТОР 90° (централен) Ø 50-63 0.836 4

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PVC-U 90° MANIFOLD (CENTRAL)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *