Назад кон ПВЦ-У колена

ПВЦ-У КОЛЕНО РЕДУЦИР 90° (лепење)

Шифра: 1001603 Категорија:

Опис

Шифра Опис Нето маса (кг) Во кутија
1001603 ПВЦ-У КОЛЕНО РЕДУЦИР 90° (лепење) Ø 32x32x25 0.045 50
1001604 ПВЦ-У КОЛЕНО РЕДУЦИР 90° (лепење) Ø 40х40х32 0.077 90
1001605 ПВЦ-У КОЛЕНО РЕДУЦИР 90° (лепење) Ø 50х50х40 0.138 100
1001606 ПВЦ-У КОЛЕНО РЕДУЦИР 90° (лепење) Ø 63х63х50 0.286 50
1001607 ПВЦ-У КОЛЕНО РЕДУЦИР 90° (лепење) Ø 75х75х63 0.333 30
1001609 ПВЦ-У КОЛЕНО РЕДУЦИР 90° (лепење) Ø 110х110х90 1.237 6

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PVC-U 90° REDUCING ELBOW (solvent socket)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *